Ponad 30 lat działalności firmy Haste na polskim rynku pozwoliło na zdobycie mnóstwa wiedzy i doświadczenia, umożliwiającego zaoferowanie klientom mebli najwyższej jakości. Firma Haste doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wartości te wymagają wsparcia w postaci zaawansowanych procesów technologicznych i nowoczesnych maszyn. Każdy mebel ogrodowy, jaki znaleźć można na stronie hastegarden.pl, to przedmiot z duszą, zgodny z wymogami środowiska oraz najnowszą modą.

Jakie meble ogrodowe oferuje firma Haste?

Tym, na co z pewnością warto zwrócić uwagę, są stoły ogrodowe. Wykonywane są przez doświadczonych stolarzy i z pewnością posłużą przez niejeden sezon. Stoły, jakie znaleźć można na hastegarden.pl warto skomponować z pasującymi do nich krzesłami, których ilość dobrze dopasować do wielkości stołu. Alternatywą dla krzeseł ogrodowych są ławki ogrodowe, które pomieszczą sporą liczbą osób i będą stanowić prawdziwą ozdobę ogrodu.

Osoby, które w swoim ogrodzie chcą zaznać odrobiny relaksu i wypoczynku, powinny zwrócić swoją uwagę na leżanki i narożniki ogrodowe. Można je rozłożyć bezpośrednio na trawie, bądź też na tarasie lub balkonie. Materiał, z jakiego są wykonane, jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o ich zniszczenie. Tego rodzaju luksusowe meble ogrodowe Haste bardzo często znajdują zastosowanie nie tylko w przydomowym ogródku, ale także w obiektach hotelowych – na przykład na brzegach basenów.

Kompletując wyposażenie do ogrodu, nie wolno zapominać o parasolach ogrodowych. Zapewniają one ochronę przed palącymi promieniami słońca. W ofercie firmy znaleźć można parasole zarówno stojące, jak i te montowane na ścianie. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są także maszty, które mogą zacienić nawet największy obszar.

Ochrona środowiska naturalnego

Naukowcy ostrzegają, że z roku na rok zanieczyszczenie środowiska pogarsza się. Dlatego każdy rodzaj drewna, jakiego w swojej produkcji używa firma Haste, pochodzi z dobrze gospodarowanych lasów. Takie postępowanie chroni środowisko naturalne oraz oszczędza zasoby.

Podsumowując, osoby które są zainteresowane kupnem mebli ogrodowych z najwyższej półki, powinny udać się na stronę hastegarden.pl. Znaleźć tu można doskonałej jakości meble ogrodowe, już na pierwszy rzut oka przyciągające wzrok niebanalnym wyglądem i designem. Pracujący w firmie specjaliści dokładają wszelkich starań do tego, by w ręce klientów trafiały meble wyjątkowe, oryginalne i stanowiące prawdziwą ozdobę przydomowego ogrodu.

HASTE TRADE & DESIGN Sp. z o.o.

Nowowiejska 2, 55-120 Oborniki Śląskie

Tel.: +48 717345371, E-mail: sklep@hastegarden.com