W tym przewodniku krok po kroku pokażemy Państwu, jak wykonać ławeczkę przy użyciu drewnianych palet.

Weekend i będzie słonecznie. Czy więcej wymówek potrzebujesz na jakieś podwórkowe odpoczywanie? Ale jeśli martwisz się o to, gdzie wszyscy będą siedzieć, nie martw się! Mamy dla Ciebie pomysł z tym szybkim i łatwym w obsłudze produktem, który powinien Ci wystarczyć przez całe lato i dłużej!

W ciągu zaledwie kilku godzin, możesz przekształcić trzy skromne palety w ławeczkę dla dwóch osób. Wybierz dowolny kolor i udekoruj go poduszkami koordynującymi dla perfekcyjnej ławki do przytulania, która jest wprost z Love Island!

To będzie potrzebne Tobie do wykonania paletowych mebli ogrodowych

  • Drewniane palety
  • Meble ogrodowe, kredowe farby do mebli ogrodowych
  • Mały wałek i taca
  • Pędzel do malowania
  • Poduszki rozpraszające
  • Elektryczna wiertarka z wkrętami

Pomaluj palety

Nie ma potrzeby robić nic, aby przygotować te palety z bazy domowej, ponieważ wszystkie są wstępnie przetworzone, suszone w piecu i akredytowane przez FSC. Wymieszaj dokładnie farbę, a następnie nałóż ją za pomocą miniaturowego wałka, aby uzyskać równomierne wykończenie. Potrzebna będzie jedna do dwóch warstw i trzeba będzie pozostawić farbę do wyschnięcia na godzinę, zanim przewrócimy paletę i pomalujemy spód. Może zajść potrzeba użycia pędzla w trudno dostępnych miejscach.

Zabezpiecz podstawę

Stwórz podstawę swojej ławki układając jedną lub więcej palet na odpowiednią wysokość. Kiedy będziesz zadowolony, zabezpiecz je śrubami za pomocą wiertarki elektrycznej.

Uformuj tył

Dodaj kolejną paletę podpartą w pozycji pionowej i stwórz oparcie swojego krzesła. Ponownie zamocuj ją na miejscu za pomocą wiertła i śrub.

Przysposób je dla wygody

Wiele sklepów sprzedaje specjalne poduszki pod meble paletowe, które doskonale pasują do palet. Dodaj koloru z większą ilością poduszek rozproszonych, roślin doniczkowych i papierowych pomponików.

Podpowiedź:

Jeśli jedna ławka nie wystarczy, możesz pomyśleć o umieszczeniu dwóch obok siebie, aby pomieścić więcej swoich przyjaciół obok siebie.