Być może już to zauważyłeś. Mimo, że kolor roku to żywy fiolet, to na nasze dekoracje wkracza miękka zieleń. Łatwo jest zrozumieć dlaczego. Po pierwsze, zieleń jest kolorem uspokajającym, więc naturalnie chcielibyśmy, aby był on wszędzie w naszym domu. Po drugie, kolor zielony jako szałwia daje Ci możliwość umieszczenia go gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Od kuchni do sypialni, ponieważ jest to dobry sposób, aby uwzględnić zakurzony odcień zieleni.

Poznaj piękne sposoby dekorowania szałwią…

…z których każdy będziesz chciał wdrożyć we własnym domu.

szałwia na tapecie

Kiedy mówimy o włączeniu konkretnego koloru w naszych domach, farba jest jednym z natychmiastowych wniosków. Na szczęście szałwia jest tak miękkim kolorem, że możesz pomalować tym kolorem całe pomieszczenie i nie będziesz się czuć w nim ponuro.

Jeżeli chłodne kolory uspokajające są tym, czym chcesz wypełnić swoją sypialnię, szałwia powinna znaleźć się na Twojej liście. Monochromatyczna szałwia lub użycie jej jako bazy wśród innych odcieni, sprawi, że Twój sen będzie o wiele spokojniejszy.

Jeżeli kochasz szałwię, możesz jej mądrze użyć. Kolor szałwii przyniesie potrzebną Ci zieleń, kiedy nie masz zbyt wiele miejsca na dekoracje.

Jedną z rzeczy, których nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, jest to, że istnieje tapeta na wszystko. Nawet wzorzysty papier w zieleni szałwii w jakiś sposób jest stymulujący i relaksujący jednocześnie. Jest to wybór idealny do sypialni i biur domowych.

Czy masz jakieś odziedziczone meble, które wymagają dużej przebudowy? Zaopatrz się w farbę w spray. Z kilkoma wolnymi godzinami w słoneczne popołudnie, możesz dać tym nie tak pięknym meblom potrzebny lifting, który skończy się podnosząc kolor i głębię Twojej przestrzeni.

Kiedy potrzebujesz wielkich zmian ale bez wielkich wydatków to pomyśl o zabiegach okiennych w swoim pokoju. Zestaw nowych zasłon w kolorze szałwiowej zieleni może być właśnie tym, czego potrzebuje Twoja przestrzeń, aby wyglądać przytulnie i klasycznie w tym sezonie.

pościel w kolorze szałwii

Oczywiście zasłony nie są jedynymi tekstyliami, które dobrze wyglądają w kolorze zielonym. Przeszukaj swoje ulubione sklepy w poszukiwaniu poszewek w kolorze szałwii. Może po drodze znajdziesz miękkie wzory szałwii lub wazony w ich kolorze.

Jeżeli polubisz ten kolor to nie bój się i pomaluj w tym odcieniu cały dom! A Twój dom będzie najbardziej malowniczy na osiedlu!

Oczywiście możesz nie mieć środków finansowych, aby przejść pełną renowację zewnętrzną. Zamiast tego, pomaluj swoje drzwi wejściowe na zielono, aby dać sobie najbardziej przyjazną perspektywę po każdym powrocie do domu. Nie wspominając o całej rodzinie i przyjaciołach.